Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області в останню путь проводжали бійця чотирнадцятого окремої механізованої бригади. (відео)

У Запорізькій області в останню путь проводжали бійця чотирнадцятого окремої механізованої бригади. (відео)Військовослужбовець Анатолій Лоцман, був смертельно поранений і помер від кульового поранення, яке отримав під час бою під Мар′їнкою. Медичні працівники боролися за його життя більше 2-х тижнів. Серце героя зупинилося восьмого грудня.

Анатолій Лоцман був покликаний добровольцем в рамках четвертого хвилі мобілізації. Хлопець проходив навчання в Житомирі. За розподілом потрапив у 14 окрему мехбригаду, що дислокувалася під Мар′їнкою в Донецькій області. У нічному поєдинку з 19 на 20 листопада ворожий снайпер поцілив йому в голову.

П′ятдесяти шестирічного чоловіка доставили в Дніпропетровський госпіталь, там він впав у кому. Медичні працівники та організм бійця боролися за життя більше 2-х тижнів. На мирній землі, у рідному Лежине у нього залишилися дружина, син і дочка.

Анатолій Лоцман став 106-им солдатом із Запорізької області, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Він залишиться героєм в серцях односельчан і всього українського народу.tv5.zp.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1