Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області запустили найбільшу сонячну електростанцію України

У Запорізькій області запустили найбільшу сонячну електростанцію УкраїниУ Запорізькій області розпочала роботу найбільша сонячна електростанція України: вона займає площу в сотню гектарів і дає енергію, достатню для забезпечення як мінімум шести районів з населенням в півмільйона чоловік.

Устаткування електростанції переважно вітчизняне, а її серце – інвертори, зроблені за кордоном. Їх встановили в рамках міжнародного співробітництва з австрійською компанією. Загальна сума інвестицій в будівництво електростанції становила 45 мільйонів євро.

"Наша станція є унікальною, працюючи на класі напруги 150 кіловольт, ми є частиною об’єднаної системи зі своєю диспетчерською службою, із забезпеченням транзиту державної електроенергії. Вона абсолютно не шкідлива для довкілля, більш того, за всіма Кіотськими нормативами наша станція дозволить заощадити колосальну кількість СО2, який викидався б в атмосферу, будь то традиційна генерація", – підкреслив Олександр Рєпкін, глава наглядової ради компанії" Токмак Солар Енерджі".

У свою чергу, Надзвичайний і повноважний Посол Австрії в Україні Герміна Попеллер підкреслила, що сонячна енергія може стати надзвичайно важливою для України, і тому "поновлювані ресурси повинні бути використані".

Джерело

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1