Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізькій області зупинили військових, які везли купу зброї і боєприпасів без документів

У Запорізькій області зупинили військових, які везли купу зброї і боєприпасів без документівПоки на сході буде йти війна, в нашій прифронтовій області блокпости потрібні, оскільки вони виконують свою функцію щодо запобігання потрапляння зброї та боєприпасів, які везуть учасники АТО, псевдо-волонтери і криміналітет. Так вважає заступник начальника УСБУ в Запорізькій області Дмитро Іванов, який займається питаннями створення і функціонування цих посилених КПП.

- За кількістю вилучених боєприпасів Запорізька область займає перше місце по Україні, - повідомив Дмитро Іванов на нараді в облдержадміністрації, яку проводив в.о. губернатора Костянтин Бриль. - Так буквально 11 березня вилучили 11 автоматів, 32 гранати, два "цинка" 5,45 мм, 82 запала, 90 споряджень магазинів везли в область без документів військовими на ротацію. Командування з’явилося, а потім різко випарувалося, не можемо знайти. Значить, це зброя, боєприпаси виводилися з обліку.

За словами Дмитра Іванова, на десяти блокпостах знаходяться співробітники СБУ, відряджені з інших областей, майже на всіх чергують співробітники Нацполіціі.

- Ми можемо зняти хоч завтра з ранку блокпости, заощадимо 300 000 гривень, але ми подивимося, скільки зброї хлине в область, - емоційно заявив Дмитро Іванов на нараді в облдержадміністрації, учасники якого розглядали виконання указу Президента про організацію шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії і Держприкордонслужби. - Зараз у Гуляйполі зняли блокпост і співробітники поліції вилучили на автовокзалі одного з райцентрів саморобний вибуховий пристрій, 500 грамів тротилу, начинену гайками, болтами, цвяхами.

Дніпропетровськ вже переконався в їх необхідності і вони відновлюють блокпости. Утримувати блокпости важко, але потрібно, - зазначив Дмитро Іванов.

У цьому сенсі важче за все владі Бердянського району і Бердянська - у них на території п’ять блокпостів, є вони в Гуляйпільському та Пологівському районах.

До слова, в області п’ять районів, де взагалі немає жодного блокпоста. Обласна влада планує закріпити держадміністрації цих районів за блокпостами - щоб знизити фінансове навантаження на ті, яким доводиться утримувати посилені КПП.

iz.com.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1