Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Запорізької області спорудили біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС»

У Запорізької області  спорудили біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС»Біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС» спорудили в місті Токмак Запорізької області й нині готують до введення в експлуатацію.

Про це AgroTimes повідомили активісти суспільного руху Eco-AgriNation, що виступають за екологічні підходи ведення агробізнесу в Україні.

«У такій аграрній країні як наша, де існують надлишки відходів аграрного виробництва, аналогічні проєкти не мають проблем із біопаливом, – цитує Eco-AgriNation директора Придніпровської БіоТЕС Ярослава Мартинова.

За його словами, сприятлива кон’юнктура цієї галузі й послугувала поштовхом до реалізації проєкту.

Повідомляється, що “Придніпровська БіоТЕС” стане своєрідним майданчиком для розвитку різних бізнесів, які розташують своє виробництво на території південної промзони міста або в безпосередній близькості від об’єкту. Теплоелектростанція, зокрема, має достатню потужність аби забезпечити потреби великого агровиробництва. Умови такого партнерства на українському енергетичному ринку пропонуються вперше.

«Ми гарантовано надаємо теплову енергію у необхідних обсягах зі знижкою 50% від базису. Така синергія здатна суттєво знизити собівартість виробництва за рахунок нульових витрат на транспортування енергії»,- наголосив Ярослав Мартинов.

Він додав, що на станції буде встановлено обладнання зі 100%-м екологічним контролем.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1