Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У змагання з міні-футболу 5х5 перемогла команда КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер»

З 30 вересня по 3 жовтня на центральному стадіоні міста відбулися змагання з міні-футболу 5х5 на майданчику зі штучним покриттям в залік 75-ї районної спартакіади школярів.

У змаганнях брали участь 17 команд закладів освіти району.

За результатами зіграних ігор перше місце посіла команда КЗ «Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гуляйпільської міської ради, на другому місці спортсмени КЗ «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ГМР, третє - у команди КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» ГМР .

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком та дипломом, гравці - грамотами, команди-призери - дипломами.