Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У зоні АТО зафіксовано три спроби атаки позицій ЗСУ з боку бойовиків

У зоні АТО зафіксовано три спроби атаки позицій ЗСУ з боку бойовиківПро це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

"Так, північно-західніше Старомихайлівки група терористів чисельністю до взводу (до 30 осіб), за підтримки чотирьох одиниць 82-мм мінометів, однієї одиниці ЗУ-23-2 і двох БМП-2 (вели вогонь з місця), висунувшись потай до передового опорного пункту сил АТО в районі н. п. Піски, після обстрілу з мінометів спробувала вступити в ближній бій з підрозділом українських військ", - написав Тимчук.

Він зазначив, що пересування піхотної групи бойовиків було своєчасно виявлено спостерігачами зі складу бойової охорони опорного пункту і противник був накритий щільним автоматно-кулеметним вогнем. Після цього терористи були змушені, активно відстрілюючись, відійти на вихідний рубіж. Під час відходу противник активно застосовував по позиціях сил АТО міномети та автоматичні станкові гранатомети типу АГС-17, а також ЗУ-23-2 і озброєння БМП-2.

За схожим сценарієм бойовики діяли в районі південніше Новогородського і в районі Шуми - Зайцеве.

"При цьому в районі н. п. Новгородське фіксувалася спроба ДРГ противника проникнути в тактичні тили сил АТО під прикриттям масованого обстрілу позицій українських військ (практично протягом всієї неділі бойовики вели вогонь по опорних пунктах південніше Новгородського зі стрілецького озброєння, застосовуючи також 82-мм і 120-мм міномети), бій носив характер стрілецького бою", - наголосив Тимчук.

В районі Шуми - Зайцеве терористи задіяли відразу кілька ББМ (БТР і БМП-2) і оперували досить великими піхотними групами (по 45-50 осіб у кожній). "Супроводжуючий" наступальні дії обстріл вівся із застосуванням 82-мм мінометів, штатного озброєння ББМ і ЗУ-23-2.

Тимчук підкреслив, що за рівнем і манерою організації даних бойових зіткнень відчувається непродуманість дій і значна нервозність у тактичному командуванні бойовиків: часто групи терористів ведуть неприцільний вогонь, діють хаотично і суто ситуативно, йдуть в лобову атаку на бойову охорону і позиції українських військ, відчувається вкрай низький рівень взаємодії сил і засобів під час проведення атак і збройних провокацій.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1