Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Учасники блокади Криму не дозволили частково відновити електропостачання Крима на лінії 220 кВ "Каховка-Титан"

Учасники блокади Криму не дозволили частково відновити електропостачання Крима на лінії 220 кВ "Каховка-Титан"Учасники блокади Криму не дозволили частково відновити електропостачання півострова на лінії 220 кВ "Каховка-Титан". Про це кореспонденту УНН повідомив речник "Правого Сектору" Олексій Бик.

“Наша позиція така: в рамках військово-політичної операції „Блокада Криму“ всі рішення ухвалювались не окремими представниками Меджлісу чи кримськотатарського народу, чи інших організацій, а лише колегіально оперативним штабом операції. Станом на сьогодні оперативний штаб операції не ухвалював ніяких рішень про відновлення енергопостачання”, — розповів О.Бик.

За його словами, вночі ремонтники намагались відновити електропостачання по лінії “Каховка Титан”, однак їм цього не дозволили зробити.

“Вночі ремонтники разом з міліцією, СБУ та знімальною групою телеканалу приїхали висвітлювати відновлення енергопостачання на завод „Титан“. Однак наші хлопці заблокували опори і не дозволили це зробити”, — наголосив О.Бик.

Як відзначив речник “Правого Сектору”, станом на цю хвилину опори продовжують лежати.

“Електроенергії по них не йде. Наші хлопці продовжують контролювати територію. Правий Сектор залишає за собою право на інші дії спрямовані на блокаду окупованого півострова навіть за умови, якщо силовим методом, або будь-яким іншим, нас змусять залишити участь у блокаді”, — додав О.Бик.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1