Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Участь колективу казначейства у щорічній благодійній акції, присвяченій Міжнародному Дню Захисту Дітей

Участь колективу казначейства у щорічній благодійній акції, присвяченій Міжнародному Дню Захисту ДітейДуже символічно, що літо розпочалося саме з цього світлого свята маленьких громадян нашої країни - Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня, як уже традиційно склалося, в Гуляйпільському районі стартував черговий, двадцять третій Дитячий марафон. Щорічна благодійна акція, яка започаткована за ініціативи районної державної адміністрації і проводиться з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, об’єднує зусилля громадськості району, організацій та установ, підприємців різного рівня і різних форм власності для поповнення рахунку Дитячого фонду та надання конкретної адресної допомоги дітям із соціально незахищених сімей, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, позбавлених батьківського піклування, підтримки і розвитку талановитої молоді.

Діти – наша радість і наше майбутнє. Обов’язок родини, школи, міської влади та громади – дбати про всебічний розвиток здібностей юних громадян, забезпечувати їх дозвілля, належний рівень виховання і дотримання їхніх прав та інтересів.

Міжнародний день захисту дітей – це не просто свято, а ще й час для добрих і безкорисливих справ. Мудра жінка Мати Тереза сказала: «Найважливіші ліки – ніжна любов і турбота. Необов’язково робити щось велике. Можна робити і щось маленьке, але з великою любов’ю».

І тому дружний колектив казначейства у Гуляйпільському районі, як, напевно, і всі учасники марафону, з великою любов’ю вніс свій посильний благодійний внесок до Дитячого фонду. Крім цього, начальник управління Корінна Зінаїда, як член комісії, прийняла участь у її роботі та з нагоди свята привітала всіх присутніх.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1