Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Учні 9-х класів отримали Свідоцтва про базову середню освіту (відео)

Учні 9-х класів отримали Свідоцтва про базову середню освіту (відео)Жаркого полудня п`ятниці, 09 червня. на подвір`ї колегіуму людно і гамірно. Лунає музика про школу, юність, яку доповнюють духмяні аромати квітів та святкові сукні й білі сорочки учнів, хвилювання батьків, друзів. гордість вчителів. Адже саме сьогодні дев`ятикласники отримають перший документ про освіту. Тому вони вишикувалися на лінійці разом зі своїми класними керівниками Коростильовою Т.М. (9-А клас) та Трояном А.О. (9-Б клас).

І ось з репродуктора у піднебесся линуть урочисті звуки фанфар. До мікрофону підходять ведучі Анна Ніколаєнко та Олександр Білий і оголошують розпочатими урочистості, присвячені врученню свідоцтв про базову середню освіту. Гордо звучить Державний гімн, а на щоглі літній вітер розвіває блакитно-жовтий стяг.

Щирі вітання на адресу учнів 9-А ТА 9-Б класів, їх батьків промовила директор колегіуму Лопатіна Л.В., котра і вручила колегіантам документи про освіту разом із заступником з нввчально-виховної роботи Продан О.О. Свідоцтва з відзнакою отримали Науменко Аліса, Огар Катерина, Стародумова Орина (9-А) та Паливода Юлія (9-Б).

Винуватців свята вітали класний керівник Троян А.О., перша вчителька Тутова С.О., а мама Науменко Аліси Домбровська Олена Леонідівна ще й висловила від імені батьків щиру вдячність вчителям за науку життя не лише дітей, а й їх батьків. У відповідь учні кожного класу представили флешмоб на шкільну тематику, а фінальна пісня прозвучала у виконанні Гордієнко Анни та Кляхіної Анастасії. На завершення колегіанти випустили в небо різнокольорові повітряні кульки - так вони попрощалися з дитинством, та сфотографувалися на добру пам`ять про цей урочистий день у своєму житті.

Фото зі свята

Гуляйпільський колегіум "Лідер".Виступ учнів 9-А класу 09.06.17



Гуляйпільський колегіум "Лідер".Виступ 9-Б класу 09.06.17р.



Гуляйпільський колегіум "Лідер".Фінальна пісня 09.06.17р.

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1