Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українець встановив рекорд на велосипеді попри інвалідність (відео)

Українець встановив рекорд на велосипеді попри інвалідність (відео)Він здолав 400 кілометрів на велосипеді, попри біль у ногах. На своєму шляху він навіть приймав знеболювальне.

Від народження Андрій Нечипоренко хворіє на артроз. Його одна нога коротша за іншу на кілька сантиметрів. А ще має проблеми зі суглобами. Однак, попри усі недуги чоловік все наважився сісти на велосипед.

Незважаючи на проблеми зі здоров′ям чоловік має у своїй скарбничці безліч нагород з велосипедного туризму. Крім цього, на його рахунку уже сім рекордів, а останній — унікальний, у категорії "Сила волі".

За словами керівника проекту "Національний реєстр рекордів" Лани Вєтрової, цей рекорд унікальний тим, що з таким захворюванням, здійснити цей рекорд практично нереально.

З хворими ногами чоловік зробив те, що не до снаги кожній здоровій людині. Чоловік на велосипеді промчав 400 кілометрів за 30 годин. Не обійшлося і без знеболювального. Секретом свого успіху спортсмен називає непереборне бажання досягнути поставленої цілі.

Андрій Нечипоренко — перший у Харкові рекордсмен-інвалід у всеукраїнській категорії "Сила волі". Та на досягнутому зупинятися не збирається і уже незабаром обіцяє нові рекорди.Автор сюжету — Олеся Гузун.

Джерело: Телеканал новин "24"

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1