Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українська армія зайняла 30-е місце в світі

Збройні сили України зайняли 30-е місце в щорічному рейтингу компанії Global Firepower.

За даними укладачів рейтингу, в Україні 15,7 мільйонів придатних до служби людей, в діяльності військових структурах задіяні 1,182 мільйонів осіб (182 тисяч – на службі, 1 мільйон – в резерві). Також сказано, що в України є 39 винищувачів, 66 штурмовиків, 87 вертольотів 2 449 бойових танків, 2 971 артилерійська установка, 25 кораблів і т. д.

Серед європейських армій українська займає 9 місце, поступаючись французькій, британській, німецькій, італійській, польській, іспанській, грецькій та шведській.

Лідером глобального рейтингу стала армія США, на другому місці Росія, далі йдуть китайська, індійська, французька, британська, японська, турецька, німецька і єгипетська армії.

До рейтингу увійшли 133 країни, при складанні враховувалися 50 різних критеріїв. Країни з ядерною зброєю і члени НАТО отримували додаткові бали. Кількість зброї не було основним фактором, враховувалося стратегічне і тактичне значення різних типів озброєнь.

Українська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світіУкраїнська армія зайняла 30-е місце в світі
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1