Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українська команда збирає $ 50 000 на проект фотоальбому із дисплеєм (відео)

Українська команда збирає $ 50 000 на проект фотоальбому із дисплеєм (відео)Молода і амбітна команда стартапу Parakeet має намір запустити двадцять дев′ятого березня краудфандінговую кампанію на Indiegogo зі збору коштів на виробництво свого фотоальбому Pixel. Від традиційних фотоальбомів на 4 картки його відрізняє 5-дюймовий дисплей, який дозволяє переглядати відео, запускаючи його при гортанні альбому, повідомляє lenta.co.

В альбом вбудовані порт microUSB, Bluetooth і Wi-Fi для передачі фотографій і відео, акумулятор ємністю 10 А-ч, який дозволяє працювати гаджету в режимі очікування до 70 годин, і ще 256 мегабайт пам′яті і 8 гігабайт для відеофайлів. В альбомі 30 фізичних сторінок, які дозволяють розмістити до 90 фотографій 6х10 сантиметрів.

Для роботи з Pixel потрібно смартфон (додаток розробляється для Android і iOS).

Далі текст від імені розробників:
Роздільна здатність дисплея - 800x480 (Sharp). Технологія - ЖК, 16 млн. Квітів. Поверхня - матова, важливо було вибрати такий дисплей, саме матовий, а не глянсової поверхні, щоб він давав менше білого світла і зовсім не відрізнявся від зображення за своїм зображенням. Знову ж заради ефекту «живої фото». Тобто дивлячись на альбом, складається враження, що там 4 зображення, одна з яких анімована (насправді дисплей відтворює відео).

При кожному гортанні включається різний відеоролик, що завантажується за допомогою програми. Тобто наприклад на першій сторінці фотоальбому, зображення з 1-го події, на цю подію ви і завантажуєте ваше відео. На наступній сторінці у вас зображення з іншого пам′ятної події, на цю подію ви завантажуєте інше відео. І коли ви перегортаєте першу сторінку, включається відео, закріплене за 2-й сторінкою. Також є можливість повторити одне відео на декількох сторінках. Наприклад, одна подія у вас займає кілька сторінок альбому, ви можете закріпити на ці сторінки тільки те відео яке належить до цієї події. Якщо зображення на одну подію наклеєні наприклад на п′яту і 6-ю сторінку, то про гортанні з п′ятий сторінки відео буде продовжувати відтворюватися. А вже при гортанні на 7-ю сторінку, включиться відео, закріплене за цією сторінкою.

Обмежень на кількість відеофайлів немає, ви самі приймаєте рішення: скільки відео закріпити на сторінку. Обмежувачем виступає вбудована пам′ять. Ми постараємося збільшити об′єм вбудованої пам′яті, щоб не було проблем з довжиною і розміром відеозаписів.

Т.к як офіційно кікстартера не приймає проекти з України, ми не хотіли користуватися послугами посередників і платити комісію від зібраних кошти. Адже крім цього є комісія самого кікстартера і комісія PayPal. Це все має значення і позначається на заключній вартості продукції. З цього ми прийняли рішення почати збір коштів на індиго, у якого немає географічних обмежень за проектами: оприлюднити свій проект і почати збір готівкових коштів на його виробництво може стартап з будь-якої країни.

Відвантаження фотоальбомів плануємо почати в липні/серпні, це терміни «із запасом». Нам не хотілося б називати більш ранні терміни, тому що, можуть бути різні затримки, це всі розуміють. З цього правильне рішення назвати такі терміни, але зробити відвантаження набагато раніше, ніж повідомити про ранніх термінах, а потім затримувати з поставками.

Більш детальне інтервью з розробниками читайте тут https://lenta.co/ukrainskaya-komanda-sobiraet-50-000-na-proekt-fotoalboma-s-displeem-800540

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1