Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українська комедія «Скажене весілля» побила власний рекорд касових зборів у національному прокаті.

Українська комедія «Скажене весілля» побила власний рекорд касових зборів у національному прокаті.«Касові збори «Скаженого весілля» вже не просто рекордні, а подолали знакову позначку у 50 млн. грн. На українському ринку цю межу долають далеко не всі фільми, в тому числі голівудські», - написав керівник Держкіно Пилип Іллєнко на своїй сторінці у Facebook.

Цього року таку планку, крім «Скаженого весілля», взяли лише 7 фільмів, серед яких марвелівські блокбастери «Веном», «Чорна пантера», «Месники: Війна нескінченності».

«Непогане конкурентне середовище у нашого фільму», - відзначив посадовець.Зазначимо, що станом на 22 жовтня прибутки від продажу квитків на фільм, прем’єра якого відбулася 4 жовтня, становлять 40 040 839 гривень.

Попередній рекорд належав анімаційному фільму «Викрадена принцеса». За даними сервісу Box Office Mojo, в українському прокаті мультик зібрав близько 38,7 мільйона гривень.

Комедія «Скажене весілля» була створена компаніями «Прототип продакшн» та FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

У відомстві заявляли, що частка держфінансування становить 3 мільйони 240 тисяч гривень, загальний бюджет картини складає 10 млн 800 тисяч гривень.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1