Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українська збірна зайняла третє місце на першості світу з дитячо-юнацького фітнесу

Українська збірна зайняла третє місце на першості світу з дитячо-юнацького фітнесуЗагалом представники України здобули чотири нагороди

Два золота, дві бронзи та третє загальнокомандне місце – результат виступу збірної команди України на чемпіонаті світу з дитячо-юнацького фітнесу. Про це повідомляє Національна федерація бодібілдингу України.

Понад 200 юних спортсменів з п’яти континентів змагались у Братиславі за нагороди світової першості.

Дев’ять спортсменів черкаської школи «Грація» (керівник – заслужений тренер України Антоніна Оробець) представляли український фітнес на головних змаганнях року: Дарія Корнієнко, Анастасія Саражинська, Катерина Діденко, Анжеліка Гулида, Валерія Дудник, Кіра Ковальова, Анастасія Пономарьова, Вероніка Посенко та Поліна Лещенко.

За результатами виступу на чемпіонаті світу-2018 до чільної трійки у своїх категоріях увійшли чотири українки:

Дарія Корнієнко – золото;
Катерина Діденко – золото;
Анжеліка Гулида – бронза;
Вероніка Посенко – бронза.

У командному заліку збірна України посіла третє місце, пропустивши вперед команди Словаччини й Угорщини.