Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українські науковці беруть участь у розробці нового виду екологічно чистого палива

Українські науковці беруть участь у розробці нового виду екологічно чистого палива Українські науковці разом із вченими ще з восьми країн світу взялись за розробку пального майбутнього. Таке пальне має стати більш екологічно чистим та дешевим ніж нафтопродукти.


На зміну ріпаку, від якого жовтіють поля, може прийти нова рослина – міскантус. Дану рослину в народі називають „слоняча трава”. Рослина походить із тропічних та субтропічних районів Азії та Африки. Оскільки в Європі погодні умови дещо відрізняються, то тут прижився лише один сорт цієї рослини. До тепер міскантус використовували лише для виробництва біогазу.


Не зважаючи на це, науковці сподіваються, що сферу застосування міскантусу можна значно розширити. Для цього потрібно навчитись вирощувати у Європі більшу кількість сортів цієї рослини.


Перевага цієї рослини над ріпаком, полягає у тому, що „слоняча трава” може успішно рости на пересушених та солених ґрунтах. У зв’язку з цим дану рослину можна вирощувати на площах не задіяних під вирощування продуктів харчування.
Професор Університету Гогенгайм Іріс Лівандовські повідомляє, що науковці планують проводити тести з випробування різних генетично модифікованих сортів міскантусу для використання його як чистого пального.

svit24.net
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1