Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українські оператори почали готуватися до виходу гри про покемонів

Українські оператори почали готуватися до виходу гри про покемонівДо офіційного виходу гри про покемонів, Pokemon Go, в Україні почали готуватись мобільні оператори. Так, вони запропонували користувачам додатковий трафік у зв’язку з тим, що гра взаємодіє з реальним світом завдяки навігації. Новину повідомляє Преса України.

Мобільні оператори, які функціонують на території України, почали готувати своїх користувачів до виходу популярної японської гри Pokemon Go. Так, вони запропонували додатковий інтернет-трафік для любителів покемонів. Відомо, що додаток Pokemon Go використовує поточне місце розташування для пошуку вигаданих персонажів у реальному світі. Наразі офіційна дата виходу гри в Україні невідома. Однак завзяті гравці починають знаходити шляхи попереднього установлення популярного додатку компанії Nintendo.

Крім того, в мережі щодня з’являється ряд пропозицій щодо встановлення та налаштування гри. Деякі українці пропонують послугу «вигулу телефона», що передбачає збирання вигаданих персонажів для власника телефону.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1