Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходить в румунському місті Клуж-Напока. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

Шестеро українських старшокласників здобули чотири золоті та дві срібні медалі.

Таким чином українська команда вперше в історії зайняла четверте місце на олімпіаді - після школярів з США, Росії та Китаю. Раніше українські команди ніколи не піднімалися вище шостої сходинки серед країн-учасників.

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді


Олімпіада проходила у два тури. У кожному з них учасники розв’язували по три задачі з різних напрямів математики - геометрії, теорії чисел, алгебри і комбінаторики.

Переможцями стали учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 - Роман Сарапін ("золото"), Нго Нгок Тхай Шон ("золото"), Аліна Гарбузова ("срібло"), Харківського НВК № 45 "Академічна гімназія" - Ілля Коваль ("золото"), ліцею № 208 м. Києва - Федір Юдін ("золото"), природничо-наукового ліцею №145 м. Києва - Арсеній Ніколаєв ("срібло").

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді


Перша міжнародна математична олімпіада пройшла в 1959 році. За всю історію своєї участі в олімпіаді Україна здобула 141 медаль: 38 золотих, 59 срібних і 44 бронзових.

До цієї миті кияни Даніела Гайчук та Максим Палладін йшли три роки. Саме стільки тривав їхній експеримент. Юні науковці вивчали, як важкі метали впливають на щурів.

Спершу з популярних кулінарних трав - м’яти, базиліку, петрушки, ромашки - створили препарати. Потім на досліді з’ясували, що у всій купленій в Києві зелені шкідливі речовини перевищують усі норми.

Автор матеріалу: Марина Яковенко

Джерело: znaj.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1