Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українські студенти перемогли у світовому конкурсі Google

Група українських студентів з Києво-Могилянської Академії стала переможцями конкурсу Google AdMob Student App Challenge 2016. Це конкурс для студентів зі створення додатків, де брали участь понад 100 команд з усього світу, передає Google Україна.

Студентам було поставлено завдання створити чудові додатки і монетизувати його за допомогою AdMob.

«Після вивчення бізнес-звітів я був вражений кількістю ідей, які кожна команда вклала в свої додатки. Я впевнений, що ці фіналісти матимуть великий вплив на мобільну екосистему », - сказав один з суддів.

Студія орієнтується на розробку і випуск високоякісних мобільних ігор категорії симулятори. У команді 4 людини: Володимир Дученчук, менеджер команди Turbo Rocket Games, ігровий дизайнер Ярослава Гірілішена, програміст Ілля Бакур, бекенд розробник Сергій Доценко. Всі вони навчалися або навчаються в Києво-Могилянській Академії на факультеті інформатики.

Dragon Sim Online, яку презентували українці - це захоплююча гра з приголомшливою графікою. Додаток забезпечує епічну історію з красивою анімацією польоту і баталій, і дозволяє залучати і приєднуватися до інших онлайн-гравцям, щоб перейти на новий рівень в цьому фантастичному світі. Додаток вже скачали більше 500 000 разів у всьому світі, а середня оцінка становить 4,5 балів.

Українські студенти перемогли у світовому конкурсі Google
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1