Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Український електробус вже цього тижня курсуватиме вулицями Львова

За словами мера Львова Андрія Садового, вже цього тижня на свій перший маршрут планує виїхати електробус. Він курсуватиме за тролейбусним маршрутом № 13 (пл. Івана Підкови — вул.. Грінченка).

Зараз тривають останні перевірки транспорту, пише tvoemisto.tv.

Український електробус вже цього тижня курсуватиме вулицями Львова


«Виріб новий, ми його вже отримали як місто, хочемо, щоб перед тим, як пасажири в нього заходили, було усе перевірено», — розповів міський голова

Електробус моделі Е19101 від львівського концерну «Електрон» є повністю низькопідлоговий 12-метровий і може перевозити до 100 пасажирів. Потужність тягового двигуна — 230 кВт. Максимальна швидкість електробуса — 70 км/ год, а його пробіг без підзарядки батарей сягає понад 200 км. Також він обладнаний спеціальними пандусами та ременями безпеки для людей з особливими потребами. Споживання електроенергії електробуса на день в 10 разів дешевше від споживання пального звичайного міського автобуса. Вартість електробуса — 9 млн грн.

Точна ціна на проїзд електробусом на даний момент уточнюється. Проте, за попередніми даними, вартість квитка становитиме 2 гривні, як і в іншому електротранспорті.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1