Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Українці все ж отримають можливість зберігати номер мобільного при зміні оператора

Українці все ж отримають можливість зберігати номер мобільного при зміні оператораВчора в Українському державному центрі радіочастот відбулося довгоочікуване оголошення результатів конкурсних торгів, які визначили підрядника для впровадження системи перенесення мобільного номера при зміні мобільного оператора (MNP). Переможцем стала компанія з «Ес Ай Центр».

Нагадаємо, що попередній конкурс був скасований рішенням Антимонопольного комітету. Тоді виграла компанія «Діалінк», яка повинна була отримати за свої послуги майже 72 мільйони гривень.

До повторного проведення конкурсу було допущено і головного порушника спокою - компанію «Ес Ай Центр», скарга якої і стала причиною перегляду попередніх результатів. В кінцевому підсумку, вказавши безкоштовну вартість технічної підтримки системи MNP, «Ес Ай Центр» здобув перемогу над конкурентами. Послуги цієї компанії обійдуться українцям в 39,6 мільйонів гривень.

Раніше передбачалося, що MNP розпочне працювати в Україні з червня цього року. Проведення повторного конкурсу майже через 3 місяці, ймовірно, перенесе впровадження послуги на такий же термін до вересня 2016 року.

Після впровадження послуги MNP абоненти зможуть використовувати свій номер без прив’язки до оператора, і це може значно посилити конкуренцію на ринку.

iworm.com.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1