Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Укравтодор повністю переходить на Prozorro

Укравтодор повністю переходить на ProzorroДержавне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор”) має намір з 1 серпня поточного року повністю перевести свої закупівлі на використання системи електронних державних закупівель Prozorro, повідомили в прес-службі Держагентства. “З 1 серпня всі закупівлі галузі будуть проводитися виключно на Prozorro. Держагентство сподівається, що завдяки цьому вдасться значно зекономити бюджетні кошти і направити їх на ремонт доріг”, – наголошується в повідомленні, передає УНІАН.

Зокрема, 13 червня “Укравтодор” розмістив своє перше оголошення на електронному майданчику Smarttender.biz, яка є частиною системи державних закупівель ProZorro, з пошуку компанії, яка буде виконувати незалежний контроль якості виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах країни. Крім того, “Укравтодор” має намір найближчим часом розмістити на даному майданчику ще одне конкурсне оголошення з пошуку виконавців науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт для дорожньої галузі. Так, загальна доаукційна вартість двох закупівель для “Укравтодору” складає близько 55 мільйонів гривень.

“Перехід на систему ProZorro – це дуже важливий крок на шляху до перезавантаження всієї системи закупівель дорожньої галузі. Значущою відмінністю електронних закупівель від традиційних є те, що кожен етап знаходиться у вільному доступі. Вся технічно-кошторисна та кваліфікаційна документація, яка залишалася таємницею навіть при відео-трансляціях тендерів держагентства наживо, відтепер буде доступна для громадськості в режимі онлайн “, – цитує прес-служба виконуючого обов’язки глави “Укравтодору” Євгена Бараха.

Також повідомляється, що найближчим часом “Укравтодор” планує здійснити допорогову закупівлю канцелярських товарів для потреб апарату держагентства.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1