Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Укрпошта прискорила доставку з Китаю

Укрпошта прискорила доставку з КитаюЯк повідомляє «Укрпошта», найкоротші строки доставлятимуться пакунки з товарами вагою до 2 кг, придбаними на китайських торгових майданчиках «AliExpress», «Taobao», «Tmall» та китайському підрозділі «eBay».

Завдяки розширенню співпраці між поштовими операторами двох країн, створено окремий потік для пересилання товарів з китайських он-лайн майданчиків до українських покупців. Віднині терміни доставки споживачам е-пакетів складатимуть один-півтора тижні, а не три, як раніше.

«Пошта Китаю є одним з найбільших поштових операторів світу, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Бум електронної торгівлі відчутний у цій країні як ніде. Лише за останні п’ять років кількість бандеролей і посилок з Піднебесної за кордон щороку зростала майже на порядок. Саме тому розширення співпраці з головними гравцями на ринку електронної комерції єодним з основних на порядку денному Укрпошти».

Прискорене пересилання посилок із Китаю є надзвичайно популярною послугою серед користувачів України. Лише за квітень з Китаю надійшло українцям 2200 посилок. Обсяги цих відправлень постійно зростають.

Ця послуга є ексклюзивною, адже лише Укрпошта на українському ринку співпрацює з Поштою Китаю щодо пересилання дрібних пакетів.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1