Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Укртелеком впроваджує єдиний скорочений номер «Довідка служби замовлень» - 0-170

Укртелеком впроваджує єдиний скорочений номер «Довідка служби замовлень» - 0-170Укртелеком продовжує проводити ретельний аудит бізнес-процесів для підвищення ефективності обслуговування користувачів та оптимізації використання технічних ресурсів компанії.

Більшість абонентів компанії користуються послугами міжміського та міжнародного телефонного зв’язку за автоматичним набором. Разом з тим, є абоненти, які отримують подібні послуги через телефоніста.

З метою впорядкування надання замовних послуг, підвищення рівня обслуговування абонентів з 1 червня компанія впроваджує єдиний номер «Довідка служби замовлень» - 0-170 на всій території України. Саме за цим номером абоненти з будь-якого населеного пункту України зможуть швидко отримати інформацію про порядок замовлення послуг міжміського та міжнародного телефонного зв’язку через телефоніста, дізнатися про точний час міста іншої країни або різницю в часі між містами і країнами, про номер телефону абонента ПАТ «Укртелеком» в іншому населеному пункті України тощо.
Контент-послуги «Довідка служби замовлень» за номером додзвону 0-170 надаються на платній основі.

Источник
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1