Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Укртелеком встановлює термінали самообслуговування у власних відділеннях

Укртелеком встановлює термінали самообслуговування у власних відділенняхУкртелеком розпочав реалізацію пілотного проекту, в рамках якого разом з банками-партнерами встановлює у власних відділеннях банківські термінали самообслуговування. Абоненти компанії у майже ста відділеннях продажу та обслуговування Укртелекому на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Одещині та Харківщині зможуть самостійно і швидко сплачувати рахунки за телекомунікаційні послуги без жодної комісії. Для їх зручності та економії часу компанія забезпечує необхідну кількість терміналів у відділенні залежно від кількості відвідувачів.

Зазвичай здійснення оплати рахунку у терміналі займає всього 20-30 секунд. Після здійснення оплати термінал відразу видає квитанцію, яка є 100% підтвердженням оплати послуг.

Завдяки терміналам самообслуговування абоненти можуть швидко і без жодної комісії сплатити за послуги Укртелекому, адже механізм оплати максимально простий і зрозумілий. За потреби, кожному з абонентів працівники відділень надаватимуть кваліфіковані консультації та роз’яснення щодо користування банківськими терміналами.

Переконані, що більшість абонентів Укртелекому швидко оцінять оперативність і зручність такої системи оплати послуг.

Партнерами Укртелекому у впровадженні проекту стали: на Запоріжжі - банк «Фінанси і кредит», на Дніпропетровщині – «Приватбанк», на Одещині – «Златобанк», на Харківщині – «PIN Банк».

Джерело: www.ukrtelecom.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1