Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Урочисте відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послуг

Урочисте відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послугМи прагнемо, щоб Гуляйпільщина вкарбувалась в історію як одна з найпотужніших громад та посіла гідне місце у вітчизняному економічному просторі. Ми хочемо, щоб Гуляйполе стало відомим не лише минулим, а й своїм сьогоденням та ставимо за мету досягти стабільності й благополуччя для людей.

27 Квітня у Гуляйпільській міській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте відкриття нового приміщення Центру надання адміністративних послуг.

На свято завітали:

Ярмак Сергій Олександрович, Гуляйпільський міський голова;

Іщенко Олександр Аврамович, голова Гуляйпільської районної державної адміністрації;

Клешня Анатолій Григорович, голова Гуляйпільської районної державної адміністрації;

Ашурбеков Аскад Аскадович, представник відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування», експерт з децентралізації програми «U-LEAD» з Європою», кандидат соціологічних наук;

Курман Сергій Іванович, директор ТОВ «Діло СК»;

жителі Гуляйпільської громади, підприємства, установи, організації усіх форм власності, районна преса, Запорізьке телебачення ТВ-5.

З вітальним словом до громади звернувся міський голова Гуляйпільської ОТГ С.О. Ярмак: «Наша молода Гуляйпільська громада не словом, а ділом, впевненими поступальними кроками реалізує намічені плани, вже в громаді зроблено:

- у селі Чарівне Мирненського старостинського округу удосконалене водопостачаня населення шляхом з’єднання водогону вулиць 40 років Перемоги та Вишневої;

- для школи села Гуляйпільське придбаний котел та замінені 18 вікон на металопластикові;

- жителі Гуляйпільського старистинського округу в селі посадили молодий парк (сосни, ялини, берези, клени), висадили декоративні кущі та 150 кущів троянд;

- у загальноосвітній школі №1 міста Гуляйполя проведені роботи з облаштування інклюзивного класу та капітальний ремонт спортзалу із заміною вікон;

- у Червоненському старостинському окрузі завершений ремонт шкільної котельні, де втановлений новий котел. В селі проведені роботи з освітлення вулиць;

- справжньою окрасою став центральний парк міста Гуляйполя.

І сьогодні ми з вами стоїмо біля історичної будівлі. На початку 30-х років тут був педагогічний технікум, у 40-му році відкрився учительський інститут, зовсім недавно працювали відділення центральної районної лікарні. Та життя триває, і в 2018 році цій гарній будівлі пощастило – працюватиме Центр надання адміністративних послуг, без залучення підрядних організацій зроблений сучасний ремонт приміщень власними силами працівників комунальних підприємств Гуляйпільської громади: Євгеній Сакун, Нижник Віталій, Закарлюка Олег, Манширова Яна, Будко Тетяна.

Збудований пандус, забезпечений безбар’єрний доступ людей з обмеженими можливостями до кабінетів та санітарних вузлів. У вестибюлі обладнаний дитячий куточок для відвідувачів з дітьми. Окрім того, прийняте рішення про розміщення в Центрі банківських терміналів. Завдяки спонсорській підтримці та в рамках ініціативи інфраструктурної програми для України, кабінети оснащені новими офісними меблями та комп’ютерною технікою.

Важливим моментом, особливо для людей похилого віку є те, що до цієї будівлі переведена комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Гуляйпільської міської ради. Тепер клієнтам терцентру не треба підніматися на 2 поверх, як було раніше.

ЦНАП надає 61 вид послуг. Це приміщення стало зручним, в першу чергу, для вас - його відвідувачів, всіх мешканців Гуляйпільської громади. Наближення якісних адміністративних послуг – це шлях до реальної децентралізації влади, підтвердження того, що вона служить кожному громадянину, а відкриття Центру – ефективний механізм втілення реформи, який стане прикладом та каталізатором інших процесів розбудови Гуляйпільської громади».

Сергій Олександрович висловив велику подяку спонсорам: Курману С.І., Жовніренку О.І., Черненку О.Ф., Ходусу Ю.Г., Мартиненку О.Д., Малюці О.С. Слова вдячності звучали і для депутатів міської ради, які підтримали пропозицію і виділили кошти на ремонт приміщення.

Слово для виступу надано голові Гуляйпільської РДА Іщенку О.А., експерту з децентралізації програми «U-LEAD» з Європою» Ашурбекову Аскаду Аскадовичу, Курману Сергію Івановичу, директору ТОВ «Діло СК».

Право перерізати стрічку надано голові Гуляйпільської громади Ярмаку Сергію Олександровичу та голові Гуляйпільської райдержадміністрації Іщенку Олександру Аврамовичу.

До ЦНАПу всіх гостей та запрошених запросив начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Білий Максим Ігорович. Він провів екскурсію по Центру, показав робочі місця спеціалістів.

Джерело

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1