Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»

4 травня о 14.00 в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В. Діденка в рамках роботи клубу «Чисті джерела» для учнівської молоді відбувся урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни», з нагоди відзначення Дня пам`яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом.

Молоді люди найчастіше про події Другої світової війни дізнаються з документальних чи художніх фільмів, тематичних передач. Тому так важливо приділити увагу тим, для кого війна стала частинкою їхньої біографії.
Головна думка заходу: ми у вічному боргу перед Вами, шановні ветерани всіх поколінь, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку Ви виявили у боротьбі за рідну землю.

Під час уроку мужності присутні змогли ознайомитися з ілюстрованою книжковою виставкою-пам’яттю «Шляхами болю й перемог», яку було
організовано до цих знаменних дат. На ній представлені книги документальної та художньої тематики про боротьбу з нацизмом у Другій світовій війні, фото ветеранів.

Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»Урок мужності «Гуляйполе в роки Другої світової війни»
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1