Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття, була найжорстокішою і найстрашнішою в історії людства. З кожним роком віддаляє нас час від минулих подій. Та ми не маємо морального права забувати тих, хто поліг на фронтах Другої світової війни (1939-1945рр.), загинув від тортур у нацистській неволі та намагався вижити і боротися на окупованій землі, хто здобував Велику Перемогу.

Пробудження розуміння громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, тобто героїко-патріотичне виховання – один із пріоритетних напрямків роботи Гуляйпільскої центральної бібліотеки ім.В.Діденка. З нагоди 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні в читальному залі бібліотеки для старшокласників ЗОШ №1 (кл.керівник Клименко С.П.) пройшов урок мужності « І стають у пам’яті дороги…» На захід було запрошено ветерана війни, в’язня концтабору Заксенхаузен Воєводченка Володимира Констянтиновича та місцевого краєзнавця Кушніренка Івана Кириловича. Володимир Констянтинович поділився спогадами про Другу світову, про ті страшні злочини нацистів, свідком яких він став під час перебування у ворожій неволі. А Іван Кирилович розповів про окупацію району(1941-1943рр.) та ознайомив молодь зі своїми книгами, які розповідають про страшні часи лихоліття на Гуляйпільщині.

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як і наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.


Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»Урок мужності « І стають у пам’яті дороги…»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1