Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Урок-подорож містами України «З Україною в серці»

В бібліотеці для дітей до Дня знань проведено урок-подорож містами України «З Україною в серці». До бібліотеки завітали учні 5-А і 5-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Коротнюк В.А. і Гура Л.І.).

Ведуча бібліотекар Ольга Старокоженко говорила про те, що ми живемо в найкращій країні на Землі. Ми любимо свою мелодійну мову, пісні, народні традиції, пишаємося своєю історією.

Потім діти віртуально побували в містах України: Києві, Одесі, Полтаві, Львові, Запоріжжі, Гуляйполі. Вони дізналися про цікаві архітектурні будівлі, оригінальні пам`ятники та фестивальні традиції кожного міста.

Ольга Петрівна говорила також про історію заснування нашого міста, його визначні місця. Але найбільшою гордістю Гуляйполя є наші славні земляки: Нестор Махно, письменники Раїса Іванченко, Василь Діденко, Григорій Лютий, Іван Кушніренко, Любов Геньба та багато інших, які прославили наш рідний край.

Урок-подорож містами України  «З Україною в серці»Урок-подорож містами України  «З Україною в серці»Урок-подорож містами України  «З Україною в серці»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1