Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Урологічна клініка «Urologist Valetskyi» розповість про чотири етапи проведення уретроскопії

Деякі люди навіть не здогадуються про те, наскільки легко підчепити різні захворювання та інфекції. Й особливо це стосується сечовипускної системи, котра має велике значення для організму. Доволі легко застудитися, навіть якщо не одягатися тепло, не захищати поперек та ноги під час холодного сезону. Це все може викликати доволі серйозні проблеми з нирками та уретрою.


А уретра — один з найважливіших органів у чоловіків, через який проходить сеча. Більш того, це одна з головних частин сечовипускної системи, яка відповідає за різні фактори. А якщо є якась проблема з уретрою, Вона може впливати на еякуляцію, зачаття, й навіть психологічний настрій через інтимні проблеми.


Але, уретроскопію також проводять й для жіночої статі, відмінним є частота проведення, бо для жінок уретра має не таке важливе значення, адже частіше за все для виявлення хвороби достатньо оглянути сечовий міхур, нирки чи статеві органи. Такий діагностичний метод обстеження проводиться лише у крайньому випадку через неможливість встановлення діагнозу іншим шляхом.


урологія у Львові від https://urology.lviv.ua/


Взагалі, така процедура не потребує спеціальної підготовки, потрібно лише максимально спорожнити сечовий міхур. Та через таку назву дехто лякається та думає, що це щось досить страшне. Тому, якщо Вам призначили уретроскопію, не завадить познайомитись з етапами проведення.


4 етапи проведення уретроскопії


  • Для її проведення використовують анестезію, частіше за все місцеву. Якщо мова йде про дітей, їм вводять наркоз. Дехто наважується на проведення обстеження без анестезії, але це може завадити якісно провести процедуру. Тубус, як й статевий орган, обробляють анестетиком.


  • Обстеження починається з задніх відділів, після чого тубус переміщують до зовнішнього отвору сечовипускального каналу. Таким чином можна оцінити стан слизової й патологічної структур. В деяких випадках може проводитись біопсія.


  • Якщо місце має хронічний уретрит, проводиться суха уретроскопія. Тобто, під час такої не роблять зрошення уретри спеціальною рідиною, щоб більш точно візуалізувати стан уретри.


  • Після цього лікар складає протокол та визначає ендоскопічний діагноз. Взагалі, процедура доволі безболісна та займає всього декілька хвилин. І, щоб знизити ризик виникнення ускладнень, слід обирати лише кваліфікованих фахівців.


Й саме таких Ви знайдете в «Urologist Valetskyi», бо саме там найкраща урологія у Львові від спеціалістів з великим досвідом роботи. Це підтверджує велика кількість задоволених пацієнтів та гарна репутація самої лікарні. Крім того, Ви можете скористатися консультацією андролога, уролога-хірурга та невідкладною урологією.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1