Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Уровень радиации в Гуляйполе не превышает нормы

Уровень радиации в Гуляйполе не превышает нормыВ Запорожской области работники СЭС провели мониторинг качества воды, а также замерили гамма-фон и загрязнение воздуха. На сегодняшний день уровень радиации в Гуляйполе и других районах Запорожской области не превышает естественный гамма-фон и равна 0,11 мкЗв / час, пишет reporter-ua.com, ссылаясь на сайт Запорожской мерии.

Контрольные замеры радиационного фона провел Запорожский гидрометцентр на 7 станциях наблюдения, которые расположены в Бердянске, Мелитополе, Пришибе, Гуляйполе, Пологовском и Приазовском районах.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  06 березня 2013, 00:00цитувати виділене
http://archive.nbuv.gov.ua/portal/natural/UDGRI/2011_2/2_11_03.pdf Люди, Гуляйпільці! Читайте цю статтю,яка одна з багатьох широко висвітлює, що саме залізні руди,збагачені ураном, залягають в основі Придніпроської частини Українського кристалічного щита, на території Гуляйполя і Залізничного! Наша газета колись була радістю для людей і гордістю району,правдивою та цікавою, бо писалася для людей. Шановна пані Олена Муха-позорище для Гуляйполя, своїми руками закриває награмотним людям, які звикли вірити рідній газеті, очі і допомогає пану О. Дудці копати могилу для Гуляйполя!!!!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  05 березня 2013, 00:00цитувати виділене
2 березня 2013 року біля КСК в Гуляйполі був проведений мітинг "Гуляйполе-проти рудників!" , звернення до обл та райадміністрації про ануляцію дозволу на рудник підписали 617 чоловік!
5 березня 2013 р до «Гуляйпільської громади» масово почали звертатися мешканці Гуляйполя в зв′язку з тим. Що їм, на робочих місцях, начальники почали погрожувати репресіями та звільненням з роботи, за те, що вони прийняли участь у зборі теритроріальної громади.
Вчителя, медики, та інші держслужбовці потерпають від свавілля чиновників гуляйпільської ради та адміністрації…
Народні «СЛУГИ» в грубій формі порушують конституційні права гуляйпільців.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  mahnovka2013  05 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Запорожская СЕС ТАЙНО повешала приборы для измерения радиации НА ЛЮСТРЫ, а они должны находиться на полу,там оседают радиоактивные газы!
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 91  Koptyvb03  27 лютого 2013, 00:00цитувати виділене
А как же "карьер"? Не фонит?
 0  або