Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Уряд зробив перший крок для перенесення мобільних номерів на інші оператори

Уряд зробив перший крок для перенесення мобільних номерів на інші операториУ Міністерстві юстиції України зареєстрували новий "Порядок впровадження МНП" - послугу перенесення мобільних номерів.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Facebook голови "Київстару" Петр Чернишов.

"Нарешті сталася важлива для телеком-ринку подія: зареєстрований у Мін′юсті новий "Порядок впровадження МНП" (послуга перенесення мобільних номерів), з чим я хочу привітати всіх абонентів. Тепер у телеком операторів з′явиться стимул ще більше боротися за вашу лояльність, а у вас - право переходити з однієї мобільної мережі в іншу, зберігаючи свій номер телефону", - написав він.

Чернишов зазначає, що нове положення про МНП - повністю відповідає законодавству України та європейським стандартам впровадження цієї послуги.

За його словами, в Україні історія МНП почалася в 2006 році з внесення змін до законодавства. З цього часу держава шукала технічну та правову модель, яка дозволила б впровадити послугу.

В активну фазу процес увійшов в 2012-2013 рр, коли окремі сумнівні комерсанти "просували" на ринок непрозору і юридично збиткову схему МНП.

"Зараз, як я вже сказав, визначено новий Адміністратор ЦБД, йому присвоєно статус оператора. Він повинен розробити Централізовану базу даних та її копії, якими зможуть користуватися телеком оператори. Ще він повинен придбати відповідне обладнання та ПЗ, видати іншим операторам технічні ввідні, щоб вони, в свою чергу, могли дообладнати свої мережі", - пояснює Чернишов, коли послуга буде доступна клієнту.

За його словами, після цього МНП буде проходити тестові випробування, що може зайняти ще від трьох місяців

"І вже після завершення тестового етапу ринок буде готовий до повноцінного запуску МНП. Чим раніше Адміністратор виконає всі технічні кроки, тим швидше послуга запуститься", - написав він.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1