Урядова програма «Доступні ліки» в дії.

КЗ «Гуляйпільський РЦ ПМСД» укладено договір з трьома суб’єктами господарювання, задіяно 8 аптечних закладів: аптеки № 5, 6 - ТОВ «Доктор «МОМ», аптечні пункти № 1, 2, 3 - ПП «Юста», аптека № 22, № 45 та аптечний пункт №18 аптеки №22 - ТОВ «Роджерс».
Детальніше інформацію про Урядову програму можна дізнатися на сайті МОЗ України за посиланням: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170420_b.html
За час дії програми лікарями центру ПМСД виписано всього 2884 рецептів (1428 особам), з них по 2197 отримано лікарські засоби.
Звертаємо Вашу увагу на наступне:
- в аптеках можлива тимчасова відсутність деяких лікарських засобів, термін дії виписаного рецепту 30 діб. Тому скористатися ним можна іншим разом, так як медикаменти завозяться до аптек регулярно, 2-3 рази на тиждень;
- якщо пацієнт приймає лікарські засоби, які не включені до реєстру по Урядовій програмі, лікарі не рекомендують замінювати препарат, який допомагає пацієнту тримати артеріальний тиск в межах норми на дешевий або безкоштовний, оскільки це може призвести до негативних наслідків.
- відповідно до реєстру лікарських засобів із 152 препаратів, включених до нього, близько 10 відпускаються безкоштовно, за інші необхідно доплачувати.
gprda.gov.ua
Посилання на публікацію
Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
Онлайн: 1