Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Урядова програма «Доступні ліки» в дії.

Урядова програма «Доступні ліки» в дії.З 14.04.2017 розпочала діяти Урядова програма «Доступні ліки». Дія цієї програми передбачає відшкодування вартості ліків (реімбурсація) для хворих по трьох групах захворювань: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, тип ІІ та бронхіальна астма.

КЗ «Гуляйпільський РЦ ПМСД» укладено договір з трьома суб’єктами господарювання, задіяно 8 аптечних закладів: аптеки № 5, 6 - ТОВ «Доктор «МОМ», аптечні пункти № 1, 2, 3 - ПП «Юста», аптека № 22, № 45 та аптечний пункт №18 аптеки №22 - ТОВ «Роджерс».

Детальніше інформацію про Урядову програму можна дізнатися на сайті МОЗ України за посиланням: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170420_b.html

За час дії програми лікарями центру ПМСД виписано всього 2884 рецептів (1428 особам), з них по 2197 отримано лікарські засоби.

Звертаємо Вашу увагу на наступне:
- в аптеках можлива тимчасова відсутність деяких лікарських засобів, термін дії виписаного рецепту 30 діб. Тому скористатися ним можна іншим разом, так як медикаменти завозяться до аптек регулярно, 2-3 рази на тиждень;
- якщо пацієнт приймає лікарські засоби, які не включені до реєстру по Урядовій програмі, лікарі не рекомендують замінювати препарат, який допомагає пацієнту тримати артеріальний тиск в межах норми на дешевий або безкоштовний, оскільки це може призвести до негативних наслідків.
- відповідно до реєстру лікарських засобів із 152 препаратів, включених до нього, близько 10 відпускаються безкоштовно, за інші необхідно доплачувати.

gprda.gov.ua
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1