Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Австралії вперше не виявили жодного випадку COVID. Як їй це вдалося?

В Австралії вперше не виявили жодного випадку COVID. Як їй це вдалося?У Австралії вперше за майже п′ять місяців не зафіксували жодного випадку захворювання на Covid-19 за добу — між 20:00 п′ятниці та 20:00 суботи.

А у штаті Вікторія, який став епіцентром другої хвилі захворювання в Австралії, жодного випадку не фіксують вже другий день поспіль. Цьому передував 112-денний жорсткий карантин.

Представники органів охорони здоров′я країни кажуть, що додаткові обмеження можуть послабити у наступні кілька днів.

"Дякую всім нашим дивовижним працівникам охорони здоров′я і ​​перш за все — австралійському народу", - написав міністр охорони здоров′я Грег Хант у своєму акаунті в Twitter.

З початку пандемії в Австралії зафіксували близько 27 500 заражень та 900 смертей від Covid-19. Це набагато менше, ніж у багатьох інших країнах.

25-мільйонна країна застосувала стратегію локдаунів, а також запобіжного тестування — аби відстежувати та контролювати вірус. У штаті Вікторія — де відбулося 90% смертей від коронавірусу — запровадили один із найсуворіших карантинів у світі та комендантську годину.

Вікторія та її найбільше місто Мельбурн почали відкриватися на початку цього тижня, після того, як тут вперше з червня не зафіксували жодного зараження всередині громади.

Люди змогли вільно залишати свої домівки, почали відкриватися роздрібні магазини, ресторани, кафе та бари, а людям дозволили збиратися групами до 10 осіб.

Голова уряду Вікторії Деніел Ендрюс подякував шістьом мільйонам жителів штату за те, що вони дотримувалися таких суворих правил, і сказав, що тепер вони готові до "нормального Різдва".

www.bbc.com
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1