Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»

До Дня Святого Валентина в бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання». До бібліотеки завітали учні 7-А і 7-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники А.М.Веремійченко та Н.Г. Крутінь).

«І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви ймовірно знайдете довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні» - такими словами розпочали захід, присвячений Дню святого Валентина бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська.

Потім вони розповіли присутнім зворушливу історію, яка пов`язана з цим чудовим святом. В Україна воно стало популярне з 90-х років і його залюбки святкують щороку усі: дорослі, діти.

Школярі брали активну участь в літературній та казковій вікторинах, конкурсах: «Склади слово», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я», «Зрозумій мене без слів», «Молоді господарі».

В кінці заходуДаніїлСтавицький, Андрій Медяник, Анастасія Куріленко продекламували вірші зарубіжних авторів про кохання, а Валерія Коломієць прочитала власну поезію на тему любові.

Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері, протягом якого звучала приємна музика.

В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»В бібліотеці для дітей проведено конкурсно-розважальну програму  «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1