Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В бібліотеці для дітей відбулася конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».

До бібліотеки завітали учні 3-4 класів колегіуму «Лідер» та 1-2 класи ЗОШ № 1, які відвідують пришкільні та мовні табори з денним перебуванням.

Ведуча, бібліотекар Інна Дутова, привітала дітей з початком літа і літніх канікул. Говорила про те, що літо - це прекрасна пора, коли можна відпочити, почитати книгу, пограти в різні ігри, одним словом, знайти справу до душі.

На літньому майданчику бібліотекар провела квест «Любіть тварину і рослину, і сонце завтрашнього дня», де дітям запропонували ігри: естафета «Як козаки картоплю саджали», «Пройди перешкоду», «Знайди предмет», «Передай м`яч», «Схід- захід». Знавці природи взяли участь у вікторині «Знавці природи». Школярі активно відповідали на запитання, показали гарні знання з природознавства за що і отримали солодкі призи.

Захід мав мету: виховання в дітей любові до навколишнього середовища, бережливого ставлення до природи та її дарів.

В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».В  бібліотеці для дітей відбулася  конкурсно-ігрова програма « Літо в гості завітало».
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1