Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В бібліотеці для дітей відбулося свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»

В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»


До Дня 8 Березня в бібліотеці для дітей відбулося свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі». До бібліотеки завітали учні 3-А класу ОЗ загальної середньої освіти «Престиж» (класний керівник Л.І.Смола).

Бібліотекарі Ірина Тимофієва та Юлія Куріленко говорили про те, що перше весняне свято – це свято жінок. А найріднішою людиною для кожної дитини є мама. У мами найдобріші і найласкавіші руки. У мами найвірніше і найчуйніше серце – в ньому ніколи не згасає любов. Добрим словом працівники згадали бабусь – невтомних трудівниць, скарбничих мудрості нашого народу, цікавих казкарів. З великою шаною бібліотекарі говорили і про другу маму дітей – першу вчительку.

На святі звучали пісні про маму, бабусю. Діти активно відгадували загадки про професії мам та брали активну участь у конкурсах: «Найгарніший павич», «Мультгерої», «Принцеса на горошині», «Святковий мультконцерт», театр-експромт.

Наприкінці свята дівчатка отримали подаруночки – квіти з сюрпризом, які виготовили працівники бібліотеки, сфотографувалися та відвідали святкову фотозону.

В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»В бібліотеці  для дітей відбулося  свято «Матусю моя дорогенька, це свято даруєм тобі»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1