Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В бібліотеці квестували

Квест – одна із найактивніших та найцікавіших форм роботи з популяризації спілкування, змагання, отримання інформації з історії рідного краю та бібліотечних знань.
«Історія міста – історія людей» таку назву мав квест, приурочений до Дня народження нашого міста, який підготували та з успіхом провели для юнацтва працівники центральної бібліотеки ім. В.Діденка.

Було створено дві команди, які за відведений час змогли виконати всі поставлені завдання та одержати нові знання з історії міста. Під час змагань його учасники мали змогу поспілкуватися з видатними гуляйпільцями: краєзнавцем І.К.Кушніренком, поетесою Л.Г.Геньбою, В.П. Мамонтовою - донькою заслуженого вчителя України П.С.Шевченка, ветераном Другої світової, в’язнем нацистського концтабору Заксенхаузен В.К.Воєводченком.

Заключною зупинкою квестовських маршрутів була центральна бібліотека, де проведено краєзнавчу вікторину, яка стала підсумком у визначенні переможців веселих змагань.

Переможці - учні ЗОШ № 1: Камай Владислав, Дяченко Дмитро, Соломонова Єлізавета, Закарлюка Ігор, Продан Оксана, Дем’янчук Юлія та учасники квесту учні Федорівського ЦПО: Дикун Єлізавета, Нічога Настя, Кущ Юлія , Полоннік Владислав, Блажко Валерія, Пилипенко Віктор отримали подяки та подарунки від Гуляйпільської територіальної громади.

Учасники та організатори отримали задоволення та позитивний настрій.

В бібліотеці квестувалиВ бібліотеці квестувалиВ бібліотеці квестували
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1