Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)

14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в читальному залі Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім. В.Діденка пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста.

В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)В читальному залі Гуляйпільської бібліотеки пройшла зустріч - реквієм ліквідаторів з молоддю та громадскістю міста. (фото)


http://vk.com/gplibrary?w=wall248375290_88%2Fall


3

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1