Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Данії невдачливий злодій не зумів ні відкрити, ні втопити сейф в озері

В Данії невдачливий злодій не зумів ні відкрити, ні втопити сейф в озеріПоліція південної Ютландії в неділю повідомила про курйозну подію, пов′язану з крадіжкою сейфа.

Невідомий злодій викрав сейф, проте не зумів його зламати, після чого вирішив втопити його в озері. Однак і це йому зробити не вдалося, оскільки лід, який покриває озеро виявився настільки міцним, що сейф застряг на його поверхні. Надзвичайно міцні офісні сейфи різних розмірів пропонує интернет магазин "ВИВАТ".

За словами поліцейських, їм надійшла заява про крадіжку сейфа, після чого вони зайнялися розслідуванням даної справи. Спочатку у них не було ніяких зачіпок, проте незабаром така зачіпка з′явилася. Місцевий житель протягом 24 годин після даної крадіжки повідомив поліцейським про сейф, котрий лежить на поверхні замерзлого озера в Есб′єрзі. За словами прес-секретаря поліції Клауса Сковгаарда, незабаром слідчі встановили, що знайдений на озері сейф зовні схожий на викрадений сейф, однак поки немає доказів, що це один і той же сейф.

Поліцейські не зуміли в неділю витягти знахідку, оскільки сейф міцно вмёрз в лід, проте в понеділок температура повітря підвищилася, і в разі її збереження вище нуля градусів за Цельсієм в найближчі дні сейф буде доставлений в поліцію і підданий подальшому обстеженню.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1