Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Дніпрі проводять обшуки укропівців в "Фонді оборони країни" за оборудки в 17 млн гривень

Обшуки проходять з порушеннями прав громадян. З ухвали чернігівськоого суду, яку надав "Громадському радіо" один з тих, в кого проводився обшук, справа стосується фінансових оборудок, пише hromadskeradio.org

У Дніпропетровську активно відбуваються обшуки у членів організації «Фонду оборони країни». Корреспондент Ігор Петровський знаходиться під квартирою голови фонду Павла Хазана, у якого проводиться ошбук.

«Також обшуки відбуваються у людей, пов’язаних з Фондом, Наталія Хазан, Ірина Кашлєвська, безпосередньо в офісі фонду, а також, що дуже цікаво, у квартирі батьків Генадія Корбана. Окрім того маємо інформацію, що вночі СБУ затримало самого Корбана. Обласне управління СБУ відмовляється від коментарів. Є плітки, що причина обшуків пов’язана з нічними подіями у тервиборчкомі, але ні про що таке у тервиборчкомі нам не відомо, що б могло заслуговувати на обшуки», — повідомив телефоном «Громадському радіо» Ігор Петровський.

Олексій Ангурець, соратник Павла Хазана, повідомив «Громадському радіо», що обшук в Хазана пройшов з порушенням — виламали двері, коли його не було вдома. За словами Ангурця, той вночі лише повернувся з АТО. В самого Ангурця також пройшов обшук.

«Був обшук в мене вдома, по пред’яві чернігівського суду, якісь економічні пролеми, пов’язані з фондом. Міліція не приїхала, коли я викликав, коли вони почали двері ламати. Після цього була інформація, що зламано офіс Фонду. Зараз я біля цього офісу. Проводиться обшук без адвокатів, та присутності учасників Фонду. Нікого не пускають», — повідомив він.

В Дніпрі проводять обшуки укропівців в "Фонді оборони країни" за оборудки в 17 млн гривень

В Дніпрі проводять обшуки укропівців в "Фонді оборони країни" за оборудки в 17 млн гривень

Авторські права: Фото Олексія Ангурця

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1