Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протесту

Вчора в Гуляйполі, як і в багатьох містах Запорізької області, пройшла акція протесту працівників усіх підрозділів «Запоріжжяобленерго».

Опівдні працівники Гуляйпільського РЕМ вийшли до будівель держструктур для того, щоб відстояти свої права на своєчасну зарплату.

На транспарантах гасла: «Допоможіть повернути нашу заробітну плату», «Не допустимо енергетичного колапсу», «Гуляйпільський РЕМ на межі зупинки». Гуляйпільців підтримали загальнообласну акцію протесту проти дій НКРЕКУ, які позбавляють колектив і структурні підрозділи «Запоріжжяобленерго» заробітної плати і можливості роботи в нормальних умовах.

Люди втомилися працювати «в кредит» і просили одного - виплатити їх законні зарплати, щоб мати можливість прогодувати свої сім`ї.

Як відомо, працівникам ось уже кілька місяців не виплачують заробітну плату.

«Заборгованість по заробітній платі не погашена і ніяких дій з боку НКРЕКУ, що дають можливість забезпечити її погашення, що не видно. Нацкомісія своїми постановами продовжує систематично вилучати всі кошти, що надходять на рахунки ВАТ «Запоріжжяобленерго» », - констатував глава профспілкової організації ВАТ «Запоріжжяобленерго» Микола Бакин.

На сьогоднішній день в області склалася катастрофічна ситуація: борг по заробітній платі працівникам всіх структур ЗОЕ становить 60 млн. грн., Борг по сплаті податків - майже 71 млн. грн., Борг перед постачальниками товарів і послуг - 70 млн. грн. Ситуацію погіршує повна відсутність коштів на роботи, необхідні для забезпечення енергопостачання Запорізької області.

Найбільшою іронією є те, що Запорізька область, на території якої розміщені такі об`єкти, як ДніпроГЕС, Запорізька ТЕС, Запорізька АЕС, може банально залишитися без енергопостачання.

Автор: Лілія БІЛА, РАЙОНКА


В Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протестуВ Гуляйполі працівники РЕМ вийшли на акцію протесту
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 128  murka  02 грудня 2016, 20:06цитувати виділене
Вони ж мабуть до голови прийшли і попереджали по любому що прийдуть, де він? заховався, чи йому похр...? за чесно заробляти махновець ви б поїхали із Запоріжжя за 120 км від сімї щоб чесно заробляти 7тисяч грн.??????
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  02 грудня 2016, 18:17цитувати виділене
murka, Так а де пан голова???

пан голова з′явиться в той момент,коли в рідненькому-чистенькому кабінетику раптом згасне монітор його ПК і, діставши шаблюку ,щоб стинати голови винуватцям ,які не дали йому чесно заробляти гроші...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 128  murka  30 листопада 2016, 07:18цитувати виділене
Так а де пан голова??? його ніколи немає, зарплату він отримує? доб′ють такі голови район.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 54  sovest  27 листопада 2016, 11:58цитувати виділене
Хлопчики та дівчатка, Ахмєтка просрав частину бізнеса в Донбасі, зараз перебрався в Запоріжжя, ви думаєте легко повернути втрачене бабло? Ви будете з голоду помирати, та поки цар свої кармани не наповне - вам і копійки не впаде і Ваші мітинги до одного місця Тарифи, доречі, по тій же причині піднялись, навіть МВФ був у шоці від зростання цін, що зробили нам наші можновладці. Нас же все влаштовувало і на мітинги не виходили Отримайте і розпишіться, це тільки початок...
 3  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  26 листопада 2016, 19:46цитувати виділене
А до суду подавати все-таки потрібно, якщо не домовляться. Бо мітинг не вирішить проблему.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  26 листопада 2016, 19:40цитувати виділене
Цікаво, чи було укладено який-небудь договір між мітингуючими та представниками адміністрації? Чи як зазвичай, шось сказали, щоб люди розійшлися, бо кожному треба зберегти своє робоче місце?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  26 листопада 2016, 17:42цитувати виділене
Найвільніша Україна, хтось з енергетиків звернувся до суду

ЩОБИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО СУДУ-ПОТРІБНІ КОШТИ,А ЇХ НЕ ПЛАТЯТЬ...ЗАМКНУТЕ КОЛО...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  26 листопада 2016, 17:26цитувати виділене
це точно, плачу майже 500 гривень в місяць за електроенергію, а вони без зарплати, цікаво...
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  26 листопада 2016, 17:14цитувати виділене
ТАРИФИ ПІДНЯЛИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ...ЛЮДИ ПЛАТЯТЬ...ТО ДЕ ГРОШІ?...
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 119  Найвільніша Україна  26 листопада 2016, 09:06цитувати виділене
хтось з енергетиків звернувся до суду з позовом про стягнення заробітної плати? Чи просто помітингували і все?
 2  або