Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

У Гуляйполі урочисто презентували новий автобус, який буде перевозити пільговиків

Безкоштовний проїзд для соціально вразливих категорій громадян. У Гуляйпільському районі урочисто презентували новий автобус, який буде перевозити пільговиків у відновленій маршруту.

На стоянці Гуляйпільського автовокзалу зібралися кілька десятків місцевих жителів. Для них презентували новий автобус ПАЗ, який буде ходити по відновленій маршруту сполученням Гуляйполе - Пологи. Відстань - 20 кілометрів. Цей рейс ліквідували ще на самому початку незалежності України і жителі довго просили його повернути. Це стало ще більш актуальним, тому що деякі соцзаклади і фахівці-медики приймають тільки в Пологівському районі. Прохання місцевих жителів нарешті знайшла відгук у народного депутата України - з сьогоднішнього дня автобус почав перевозити пенсіонерів, інвалідів усіх груп, учасників АТО і вагітних жінок.

Модернізований ПАЗ відповідає всім вимогам сучасних українських реалій - у нього хороша прохідність, потужний дизельний двигун, він місткий і комфортабельний. Люди дякують народного депутата Вадима Кривохатько за допомогу.

У Гуляйполі урочисто презентували новий автобус, який буде перевозити пільговиків


Джерело: alextv.zp.ua
2

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1