Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Гуляйполі відкрили “єдине пенсійне вікно”.

В Гуляйполі відкрили “єдине пенсійне вікно”.14 грудня в Гуляйполі почала працювати громадська приймальня Пенсійного Фонду України, яка діє за принципом “єдиного вікна”.

Відкриття спеціального, окремого, модернізованого кабінету в районному Пенсійному відділі допоможе полегшити життя відвідувачам.

Тут розташовані окремі кабінки, де можливо приймати одночасно 5 осіб та надавати їм потрібні послуги, допомогу або консультацію у пенсійній сфері.

Вікторія Мірошніченко, начальник відділу з обслуговування громадян розповідає, що тепер їх відвідувачам не доведеться бігати по кабінетах.

«Ми зможемо якісно приймати людей, приймати документи, надавати довідки про доходи, довідки МСЕК. Якісно обслуговувати інвалідів, надавати ще ряд різних послуг. Раніше людині потрібно було підійти до одного спеціаліста, потім до іншого, можливо навіть, ходити з одного кабінету в другий, і так по декілька разів. Зараз це все буде в одному кабінеті, на місці. Потрібно лише підійти до одного спеціаліста і вирішити всі проблеми чи знайти відповіді на питання по призначенню пенсії, перерахунку, іншого».

Покращення та вдосконалення послуг мають на меті забезпечити найкращі умови для населення, додав під час урочистого відкриття гуляйпільської приймальні Анатолій Казачук, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області.

«Не повинно бути черг, по всім питанням тепер є можливість комплексно отримати послугу, а саме: нове призначення, перерахунки, довідка. Будь-яке питання вирішується спеціалістом до якого звернулася людина. Ця нова зала дозволяє підвищити продуктивність праці, якісність обслуговування. Тут є все технічне забезпечення. Якщо наразі закон дозволяє нам призначати пенсію протягом 10-ти днів, то ми сьогодні ставимо питання, щоб цей процес відбувався не рахунок днів, а рахунок йшов на хвилини. І сьогодні ми можемо призначати пенсію вже за 40 хв, а завдання стоїть - до 20 хв».

Фінансову підтримку у відкритті нового відділення надали Головне управління Фонду, Гуляйпільська райдержадміністрація, районна та міська рада, сільгоспвиробники району та небайдужі меценати.

За останній рік в ремонт та реконструкцію приміщення, де наразі знаходиться громадська приймальня, вкладено 318 тис. грн, зазначили під час презентації проекту.

До кінця цього року планується відкриття подібних кабінетів ще в декількох районах області.

Вони вже працюють в місті Запоріжжя, в Михайлівському районі, в Мелітополі.

В Пологівському районі процес відкриття пенсійної приймальні «єдиного вікна» залежить від швидкості вирішення питання, щодо передачі районному пенсійному фонду нової будівлі.

Як відомо, наразі новим варіантом для розташування Пенсійного Фонудь в районі розглядаються одна із частин приміщення залізничної лікарні.

Вже після вирішення цього питання, буде розглядатися проект відкриття сучасної громадської приймальні і для пологівців.

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА, РАЙОНКА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1