Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Києві відкрили новий сайт який розповідає про розваги в Києві

В Києві відкрили новий сайт який розповідає про розваги в Києві, пам’ятки та парки. Дуже своєрідний підхід авторів ресурсу розповідає в цікавій та довільній формі як знайти, та що можна побачити в столиці України.


В Києві відкрили новий сайт який розповідає про розваги в Києві


Пам’ятки виділили в окрему рубрику, пам’ятники в окрему. До переліку потрапили як уже всім відомі постійно присутні в ТОП місць які варто відвідати якщо опинилися в столиці та шукаєте розваги в Києві. Так і місця які відомі переважно мешканцям Києва. Описано що можна побачити, на що варто звернути увагу, та як їх знайти. Більше інформації про сучасний стан, але не минули і історію існування. До пам’яток потрапили як будівлі, не обов’язково з давньою історією, тут представлені і доволі сучасні будинки. Які вирізняє прикраси, чи архітектурні стилі.


Парки які представлено освітлені як з боку рослин, котрі знаходяться на територій. Арт об’єктів та пам’ятників присутніх на території окремого парку. Окремо розваги які можна знайти на території парків, якщо такі у наявності. Місце яке вони займають в історії міста, або видатні ландшафтні особливості. Тут можна знайти парки та сади, і сквери котрими пишається Київ.


Розважальні центри, лише ті які дійсно пропонують розваги, а не обмежуються дитячою кімнатою. Розваги в Києві традиційно розташовані там, ці місця не змінюють свої позиції на мапі розваг Києва в залежності від пори року (така доля спіткає сезоні місця відпочинку, пляжі тощо).


Рубрика «Прогулянки» ввібрала самі відомі маршрути розваг в Києві. Від прогулянки по Хрещатику та Андріївському узвозі до цікавих місць столиці.


Дуже зрозумілий інтерфейс сайту Тут Київ дозволяє знайти розваги в Києві за напрямком та зацікавленістю. Окремо виділено заходи, для дітей та концерти, рубрика «розваги в Києві» дозволить узагальнити самі цікаві події.


На даний час афіша сайту постійно наповнюється подіями та колекціонує розваги в Києві для всіх вікових груп, але більше орієнтується на сімейний відпочинок. Традиційно приймають участь сімейні фестивалі, та театральні вистави. Окремо висвітлені виставки та майстер клас для розвитку та набуття нових вражень та досвіду.


Також редакція робить огляд самих видатних мостів, сходів та споруд Києва. Своєрідні збірки публікуються під рубрикою «прогулянки».


Для дітей окрема рубрика зібрала найцікавіші місця, щоб урізноманітнити розваги в Києві. Від замку дитячого лялькового театру до замку в зоопарку. Окремо розповіли про Дракона на Михайлівській, та Пейзажну алею яка має низку дитячих майданчиків.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1