Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Києві жорстоко побили шоумена Володимира Зеленського

В Києві жорстоко побили шоумена Володимира ЗеленськогоВідомий український ведучий Володимир Зеленський опинився в київській лікарні з численними гематомами. Повідомляє новину "Преса України".

Варто зазначити, що в приватну клініку "Борис" шоумена доставив житель Києва, який побажав залишитися невідомим. За словами чоловіка, він їхав на машині по Дніпровській набережній як раптом помітив, що двоє невідомих в масках б′ють лежачого чоловіка.

"Я зупинився і, вийшовши з машини, крикнув їм, що викличу наряд міліції, після чого невідомі втекли. Я підбіг до потерпілого і відвів його до своєї машини, після чого доставив в найближчу лікарню", - розповів киянин.

Як припускає сам Зеленський, що це були проросійськи налаштовані зловмисники, тому як під час побиття дорікали йому за активну підтримку української армії.

"Перш за все, я дуже вдячний чоловікові, який мене врятував, якщо б не він, не знаю, чим би це все закінчилося", - додав шоумен.

Крім того, Зеленський подякував свому спасителю, не тільки на словах, але й на ділі - подарував йому 500 тисяч гривень.

За словами головного лікаря клініки Ольги Перельман, життєво важливі органи потерпілого не зачеплені, стан задовільний і через пару днів Зеленського вже зможемо відправити додому. В свою чергу, правоохоронці порушили кримінальну справу і шукають винних.

Відомий шоумен, телеведучий і актор Володимир Зеленський вже не раз опинявся в центрі скандалів у зв′язку з подіями на Україні. Він активно підтримував Майдан та спонсорував батальйон "Донбас".

Джерело
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1