Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В мережі оприлюднили останні переговори пілотів "Боїнга", що впав під Ростовом-на-Дону (аудіо, відео)

В мережі оприлюднили останні переговори пілотів "Боїнга", що впав під Ростовом-на-Дону (аудіо, відео)Увечері в п`ятницю в Ростові-на-Дону спостерігався сильний поривчастий вітер, і аеропорт приймав і відправляв рейси із затримками. Boeing здійснив першу спробу посадки о пів на другу ночі, після чого приблизно дві години літав над містом, вичікуючи момент між поривами вітру для повторної спроби приземлитися.

О 3:41 літак зник із радарів. Лайнер заходив на посадку з боку міста Аксай і впав за 253 метрів від злітно-посадкової смуги. Після падіння пролунав вибух, літак повністю зруйнувався.

Основна версія катастрофи – зіткнення з землею за поганих погодних умов. Як свідчать перші висновки слідства, версія теракту виключена. З якої саме причини літак зачепив злітно-посадкову смугу при посадці, поки не встановлено. Розглядаються три найбільш імовірні версії: технічна несправність, помилка пілотів і вплив погодних умов.

За попередніми даними російського консульства в Дубаї, троє пасажирів могли бути громадянами України, один – Узбекистану і один – Індії. Решта – росіяни. Як повідомили "5 каналу" в генеральному консульстві України у Ростові-на-Дону та у вітчизняному МЗС, зараз дипломати опрацьовують списки пасажирів та перевіряють, чи не було серед загиблих українських громадян.0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1