Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В Мурманської області РФ розбився бомбардувальник

В Мурманської області РФ розбився бомбардувальникБомбардувальник Ту-22М3 зазнав катастрофи при посадці на військовий аеродром в Мурманської області. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в силових структурах.

"Бомбардувальник Ту-22М3 зазнав катастрофи при заході на посадку на аеродромі полку дальньої авіації в Оленегорску (Мурманська область). Авіапригода сталася близько 13:40 мск", - сказав співрозмовник агентства.

"За попередньою інформацією, командир і штурман залишилися живі", - сказало джерело. Екіпаж цього літака складається з чотирьох осіб - командир, помічник командира, штурман і оператор, нагадав представник силових структур.

Авіабаза розташована на Кольському півострові в 92 км на південь від Мурманська, недалеко від міста Оленегорск. На авіабазі дислоковані літаки Ту-22М3. Довжина злітно-посадкової смуги - 3500 м, покриття бетонне.

Ту-22М3 з екіпажем з чотирьох осіб призначений для ураження цілей на території супротивника в стратегічній глибині. Максимальна швидкість бомбардувальника досягає 2300 км/год, дальність польоту - 7 тис. Км.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1