Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В НАТО готовності України не бачать, але згодні почекати

В НАТО готовності України не бачать, але згодні почекатиУкраїна поки що не готова до членства в НАТО, однак можливість її приєднання до Альянсу після відповідних реформ має бути гарантована.

Про це заявив помічник заступника Генерального секретаря НАТО Джеймс Шеа під час дискусії на тему "Україна-НАТО: партнерство заради єдиної і вільної Європи", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Україна ще не готова (до членства в НАТО. - Ред.). Наразі є більші пріоритети. Я маю на увазі кризу та необхідність реформ. Але також важливо, щоб пропозиція відкритих дверей до НАТО була надана і іншим країнам у Європі. Якщо їм дають відкриті двері, то і Україна має мати таку перспективу", - сказав представник Альянсу.

На його переконання, все, що роблять обидві сторони, "повинно наближати нас до цієї мети, а не віддаляти".

Шеа також вказав на те, що Альянс відкрив трастові фонди для допомоги Україні, також підвищено рівень та інтенсивність політичних консультацій. "Комісія Україна-НАТО ніколи не була такою завантаженою. Також були зустрічі міністрів закордонних справ. Буде зустріч на рівні міністрів оборони наприкінці червня", - заявив він.

Водночас помічник заступника Генсекретаря НАТО наголосив на важливості проведення ефективних реформ в Україні, незважаючи на бойові дії на Сході. За його словами, в Альянсі розуміють "дуже добре, що чим більш демократичною і стабільною буде Україна, тим менша загроза для Альянсу".

"Допомога Україні - це не просто моральне зобов′язання перед демократичною країною, що перебуває у скруті, а й також в інтересах усіх членів Альянсу", - заявив Шеа.

www.ukrinform.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1