Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В області перевіряють систему оповіщення

В області перевіряють систему оповіщенняУ всіх містах і районах області сьогодні, 30 листопада, проводиться перевірка автоматизованої системи оповіщення цивільного захисту «Сигнал ВО» з метою визначення її готовності до передачі сигналів цивільної оборони.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, перевірка буде проводитися з передачею сигналу «Увага всім» без включення електросирен. Передача сигналу відбудеться по радіо та телецентру.

Час передачі повідомлення - «Увага всім! Говорить Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації. Проводиться технічна перевірка системи оповіщення» - заплановано з 14.00 до 14.10.

Така перевірка у всіх містах і районах області проводиться кожну останню середу місяця. Один раз на квартал перевірка передбачає включення електросирен.

Як підкреслили у Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, минула перевірка показала, що система оповіщення в області працює в штатному режимі.


Управління у справах преси та інформації
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1