Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В області розпочато виплату субсидій у безготівковій формі

В області розпочато виплату субсидій у безготівковій форміПредставники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, проведеній Міністерством соціальної політики України.

На нараді розглядались питання: зміни в порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у 2019 році; виконання програм соціального захисту населення, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та використання бюджетних коштів структурними підрозділами соціального захисту населення у 2018 році.

Учасників заходу було проінформовано, що з 1 січня 2019 року розпочато виплату субсидій у безготівковій формі для тих домогосподарств, яким субсидію призначено з 2019 року.

Ця система передбачає перерахування сум субсидій на спеціальні рахунки, з яких сплачуватимуться житлово-комунальні послуги та подальшу виплату в готівковій формі усіх заощаджених коштів після закінчення опалювального сезону.

Разом з тим, запланована на березень виплата субсидій у готівковій формі тим громадянам, яким субсидію було призначено у жовтні минулого року, передбачає виплату готівкою усієї суми призначеної субсидії громадянам для сплати ними житлово-комунальних послуг.

Під час наради наголошувалось на необхідності неухильного виконання умов призначення житлової субсидії, відповідальності уповноважених осіб за своєчасність призначення, проведення широкої інформаційно - роз’яснювальної роботи серед населення, відповідній роботі з організаціями-надавачами послуг.

Також зверталась увага на діяльність комісій при місцевих органах виконавчої влади щодо забезпечення своєчасного, кваліфікованого розгляду справ бажаючих отримувати житлову субсидію, як виключення.

Довідково: розмір своєї субсидії та термін її дії можна дізнатися он-лайн на сайті https://subsidii.ioc.gov.ua/.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1